Pokera programmatūra — tā padara ikvienu atkarīgu!

Kad runa ir par pokera spēli, katrs pokera spēlētājs ir labi informēts par pokera rīkiem/programmatūru. Tiešsaistes pokers vairs nav tikai veiksmes vai prasmju spēle, tagad pokera spēles ir pārvērtušās par pokera rīku karu. Katrs pokera spēlētājs vēlas apbruņoties ar labāko pokera programmatūru, lai apsteigtu pretiniekus.

Pokera programmatūra ir rīks, ko izmanto tiešsaistes pokera spēlē. Spēlētāji izmanto šo pokera rīku, lai gūtu daudzas priekšrocības, piemēram, zinātu pretinieka izspēles vēsturi, konkrētā galda stiprās un vājās puses utt. un tml.

Mūsdienās pokera programmatūra, piemēram, bankas izredžu rīki, kalkulatori, izsekošanas rīki un vispārējie izsekošanas rīki, ir pavērusi pilnīgi jaunu tiešsaistes pokera spēles dimensiju. Tas ir gluži tāpat, it kā jums būtu perfekts pokera spēlētājs, kas jums sniegtu 100% uzvarētāju padomus, kamēr jūs spēlējat pokeru tiešsaistē. Katrai tiešsaistes pokera spēlei ir pokera programmatūra ar jauniem galvenajiem komponentiem un īpašām funkcijām.

Kad spēlētājs spēlē pokeru, viņam ir ierobežotas zināšanas par pretiniekiem, piemēram, par to, kas noticis iepriekš un kas notiks turpmāk. Galvenais iemesls tam ir tas, ka cilvēks nevar zināt par pretinieku spēlētājiem un viņu spēles stratēģiju, likmju likšanas paradumiem utt. un tml. Tātad viss ir atkarīgs no jūsu smadzenēm; cik daudz lietu jūs varat uzzināt par pretiniekiem. Tas nozīmē, ka jums viss ir jāaprēķina pašiem, turklāt vienlaikus arī jāspēlē spēle. Tas attiecas gan uz tiešsaistes, gan bezsaistes pokeru. Gan tiešsaistes, gan bezsaistes pokera spēlētājiem ir vienādi zināšanu ierobežojumi.

Cilvēka zināšanu ierobežotības iemesls ir skaidrs – lielākoties zināšanas nav tik precīzas. Cilvēka smadzenes spēj vienlaikus saglabāt noteiktu zināšanu apjomu. Cilvēka smadzenēs nevar saglabāt VISU ar pilnu informāciju. Un smadzenes nevar arī 100% precīzi aprēķināt izredzes. Arī visas savāktās informācijas precizitāte kļūst mazāk precīza, kad rodas emocijas. Tas ir iemesls, kāpēc lielākā daļa spēlētāju, kas spēlē “texas holdem”, spēlē burtiski tumsā, ja viņi neizmanto pokera programmatūru/rīkus.

Turpretī tiešsaistes pokera spēlētāji, kuri visbiežāk uzvar, neuzvar tāpēc, ka ir prasmīgi (protams, ka ir), bet viņu pluss ir tas, ka viņi izmanto pokera programmatūru vai pokera rīkus. Spēlējot tiešsaistes pokeru ar pokera programmatūru, ir vienkārši vieglāk uzvarēt šajā spēlē. Gudri spēlētāji, kuri izmanto šo programmatūru, lai analizētu neskaitāmos procentus par uzvaras izredzēm, izredzēm un paredzamo vērtību utt. utt. Pokera programmatūra tiek izmantota arī, lai parādītu izspēles spēku, kā arī saņemtu padomu no citiem spēlētājiem. Spēlētāji izmanto pokera rīkus, lai noteiktu galdus vestibilā un pēc tam uzzinātu katra galda vājumu un spēku, tādējādi spēlētāji var iepriekš izvēlēties galdus pirms spēles sākuma. Pokera programmatūru izmanto arī, lai izsekotu savu spēli, lai atrastu nepilnības un pēc tam uzlabotu savu spēli.

Zemāk ir minēti pokera rīki, kas ir ļoti populāri pokera spēlētāju vidū.

Roku konvertētāji – pokera roku konvertētāji ļauj pokera spēlētājiem iegūt izspēļu vēstures failus no tiešsaistes pokera istabām. Rokasrīku pārveidotāji var pārvērst šos failus acīm draudzīgos formātos. Pokera spēlētāji bieži izmanto roku konvertētājus, lai analīzes nolūkos apskatītu izspēlētās izspēles. Roku konvertētājs var arī ietekmēt žetonu skaitu, sēdvietu kārtību, obligāto likmju līmeni un bankas lielumu katrā likmju raundā. Lielākoties visi tiešsaistes kazino glabā spēlētāju izspēļu vēsturi spēlētāja datorā. Šādā veidā spēlētāji var analizēt un arī sekot līdzi saviem un citu spēlētāju rezultātiem, kā arī apspriest spēles stratēģiju ar citiem. Lielākie tiešsaistes pokera spēļu nami, piemēram, PokerStars, Full Tilt Poker un PartyPoker, piedāvā saviem spēlētājiem iespēju apskatīt izspēļu vēsturi, savukārt citi, piemēram, Playtech tiešsaistes spēļu tīkls, piedāvā šo izspēļu vēstures iespēju, taču ne teksta formātā.

Papildus iepriekš minētajām noderīgajām lietām izspēļu pārveidotāju var izmantot arī, lai apkopotu pretinieku statistisko informāciju gan par spēlētājiem, pret kuriem esat spēlējis, gan par spēlētājiem, pret kuriem vēl neesat spēlējis. Lai gan piekļuve izspēļu vēstures failiem tiek uzskatīta par pieņemamas lietošanas politikas pārkāpumu, un dažas tiešsaistes pokera istabas saviem spēlētājiem izspēļu vēstures failus nepiedāvā, taču parasti ir iespējams pieprasīt to atšifrējumu pa e-pastu.

PokerStat tika ieviests 2001. gadā kā pirmais “izspēļu vēstures pārveidotājs” tiešsaistes pokera spēļu pasaulē. Tagad šo noderīgo funkciju piedāvā vairākas pokera programmatūras un citi tiešsaistes rīki.

Pokera nepāra kalkulatori – pokera nepāra kalkulators ir līdzeklis, ko izmanto, lai noteiktu pokera spēlētāja izredzes uz uz uzvaru, zaudējumu vai neizšķirtu izredzes. Tā kā pokera spēle ir saistīta ar dažādiem sarežģījumiem un arī noteikumi pastāvīgi mainās, nepāra kalkulatori ir statistikas mašīnas, un kāršu un varbūtību skaitīšana ir ļoti reta. Pokera kalkulatori ir trīs veidu – pokera izredžu kalkulatori, pokera priekšrocības kalkulatori un pēdējie.

Visvaldis Zariņš

Learn More →